2013 Yılsonu Toplantımız

Geride bıraktığımız yılın son üye toplantısını 21 Aralık tarihinde Galatasaray’daki Cezayir Lokantası’nda düzenledik. Aynı zamanda bir yılsonu kutlaması yapmak ve herkes tatile gitmeden önce hep birlikte hoşça vakit geçirmek istedik. Yoğun programımız üyelerimizden Dr. Şule Girmen‘in verdiği Tıp Çevirisi eğitimi ile başladı. İlk kez düzenlediğimiz ve büyük bir ilgi ile karşılanan bu eğitimi önümüzdeki günlerde yeni konularla devam ettirmeyi umuyoruz. Eğitim içeriğini hazırlayan değerli üyemiz Dr. Hakan Yazgan‘a da çok teşekkür ediyoruz.

Eğitimin ardından hep birlikte güzel bir öğle yemeği yedik. Hemen ardından ise 2013 üye toplantımızı gerçekleştirdik. Yeni üyemiz Nur Yörükoğlu üyelik yeminini ederek resmen üyemiz olmaya hak kazandı. Kendisine TKTD ailesine hoşgeldin diyoruz. Hazır bir aradayken, son zamanlarda kitabı çıkan üyelerimizin kitaplarını da düzenlediğimiz bir çekiliş ile dağıttık. O gün aramızda olan yazar üyelerimiz de kitaplarını imzaladılar.

Mesleğimizi ilgilendiren çeşitli konuların görüşüldüğü günün sonunda ise hep birlikte yaklaşmakta olan yeni yılı kutladık. Bütün üyelerimize harika bir 2014 diliyoruz!